Live NCL Videprinter

New scores will appear here automatically as they arrive.

Sat 23rd Jul, 17:24 D1 Myton Warriors 28-6 Ince Rose Bridge
Sat 23rd Jul, 17:20 PRE Wath Brow Hornets 16-22 Siddal
Sat 23rd Jul, 17:15 D3 Gateshead Storm 12-36 Drighlington
Sat 23rd Jul, 16:45 D1 East Leeds 16-44 Milford Marlins
Sat 23rd Jul, 16:24 D3 Crosfields 20-25 Eastmoor Dragons
Sat 23rd Jul, 16:24 PRE Wigan St Patricks 58-10 Hull Dockers
Sat 23rd Jul, 16:23 D2 Dewsbury Celtic 36-16 Stanningley
Sat 23rd Jul, 16:23 PRE West Hull 18-12 Kells
Sat 23rd Jul, 16:19 D2 Askam 40-2 Salford City Roosters
Sat 23rd Jul, 16:17 D1 Oulton Raiders 18-26 Skirlaugh
Sat 23rd Jul, 16:15 D3 Waterhead Warriors 24-50 Woolston Rovers
Sat 23rd Jul, 16:14 PRE Pilkington Recs 24-16 Rochdale Mayfield
Sat 23rd Jul, 16:14 D1 Featherstone Lions 28-12 Normanton Knights
Sat 23rd Jul, 16:14 D2 Hunslet Club Parkside 74-4 Stanley Rangers
Sat 23rd Jul, 16:09 D2 Bradford Dudley Hill 22-16 Saddleworth Rangers
Sat 23rd Jul, 16:05 PRE York Acorn 40-24 Lock Lane
Sat 23rd Jul, 16:05 D2 Wigan St Judes 22-24 Blackbrook
Sat 23rd Jul, 16:04 D1 Shaw Cross Sharks 80-4 Elland
Sat 23rd Jul, 16:03 D1 Thatto Heath Crusaders 36-10 Hunslet Warriors
Fri 22nd Jul, 21:08 D3 Dewsbury Moor Maroons 36-8 Oldham St Annes
Sat 14th May, 09:41 D1 Skirlaugh 32-14 Ince Rose Bridge
Tue 19th Jul, 09:41 D1 Oulton Raiders 32-24 Shaw Cross Sharks
Wed 20th Jul, 21:11 D1 Thatto Heath Crusaders 30-4 Ince Rose Bridge
Wed 20th Jul, 21:11 D1 Hunslet Warriors 21-19 East Leeds
Sat 16th Jul, 16:30 D3 Waterhead Warriors 52-16 Gateshead Storm
Sat 16th Jul, 16:13 D2 Saddleworth Rangers 22-18 Askam
Sat 16th Jul, 16:08 D3 Drighlington 50-6 Oldham St Annes
Sat 16th Jul, 15:44 PRE York Acorn 16-41 Pilkington Recs
Wed 13th Jul, 21:06 D1 Underbank Rangers 60-4 Elland
Sat 9th Jul, 19:36 D1 Elland 12-26 Oulton Raiders
Sat 9th Jul, 16:34 D2 Stanley Rangers 10-58 Leigh East
Sat 9th Jul, 16:33 D2 Blackbrook 28-10 Bradford Dudley Hill
Sat 9th Jul, 16:28 D1 Ince Rose Bridge 16-31 Shaw Cross Sharks
Sat 9th Jul, 16:27 D3 Oldham St Annes 28-10 Rylands Sharks
Sat 9th Jul, 16:16 D1 Normanton Knights 20-30 Thatto Heath Crusaders
Sat 9th Jul, 16:15 D3 Eastmoor Dragons 16-12 Waterhead Warriors
Sat 9th Jul, 16:13 D3 Woolston Rovers 46-16 Gateshead Storm
Sat 9th Jul, 16:12 PRE Siddal 30-22 Pilkington Recs
Sat 9th Jul, 16:11 PRE Rochdale Mayfield 46-24 Egremont Rangers
Sat 9th Jul, 16:11 D2 Salford City Roosters 10-10 Dewsbury Celtic
Sat 9th Jul, 16:11 PRE Lock Lane 12-30 Wigan St Patricks
Sat 9th Jul, 16:10 D1 Skirlaugh 20-10 East Leeds
Sat 9th Jul, 16:10 D1 Underbank Rangers 6-29 Myton Warriors
Sat 9th Jul, 16:09 D1 Hunslet Warriors 12-2 Millom
Sat 9th Jul, 16:07 D2 Saddleworth Rangers 27-20 Wigan St Judes
Sat 9th Jul, 16:06 PRE Leigh Miners Rangers 30-16 Wath Brow Hornets
Sat 9th Jul, 16:06 D2 Thornhill Trojans 22-20 Hunslet Club Parkside
Sat 9th Jul, 16:05 PRE Hull Dockers 6-38 West Hull
Sat 9th Jul, 16:02 PRE Kells 26-10 York Acorn
Sat 9th Jul, 15:59 D1 Milford Marlins 26-24 Featherstone Lions